BoXPYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 730 961 100  LUB NAPISZ SKLEP@ABILINE.PL

JęzykWersje językowe
BoXMENU KURTYNOWE

Zamek meblowy iLock online

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: Termin ustalany indywidualnie
Cena: 439,00 zł 439.00
Cena netto: 356,91 zł
ilość szt.
Produkt dodaj do przechowalni
Ocena: Produkt Produkt Produkt Produkt Produkt 0
Producent: Enkoa
Kod produktu: 3172_20190904133839

Opis Opis

Elektroniczne zamki do mebli sprawdzają się w miejscach takich jak szatnie, czy przechowalnie. Znajdują również zastosowanie w biurach, gdzie wydziela się dostęp do niektórych miejsc jedynie dla wybranych osób. Rozwiązanie to pozwala zabezpieczyć rzeczy prywatne czy firmowe oraz umożliwia łatwy dostęp uprawnionym użytkownikom. Dodatkową zaletą jest estetyczny wygląd, ponieważ zamki są montowane wewnątrz szafek i nie ingerują w wystrój przestrzeni biurowej.

Zamki meblowe iLock działają w systemie zbliżeniowym Mifare, a nośnikiem danych może być karta, brelok, czy pastylki w zależności od obiektu. Zamki są bardzo proste w obsłudze, wystarczy przyłożyć otrzymany nośnik RFID do danej szafki. Istnieje także możliwość wydania jednej karty otwierającej kilka szafek. Można wykorzystać karty dostępu stosowane w danym obiekcie do otwierania zamków czy kontrolerów, więc nie ma konieczności wydawania kilku oddzielnych kart. Istnieje możliwość sczytania zdarzeń kartą MiFare o zwiększonej pojemności 4k, a następnie sprawdzenie w programie danych użytkownika, czasu otwarcia i zamknięcia szafki, itd.

Są możliwe 2 tryby działania: 

  • Wspólne korzystanie 
    Użytkownik może wybrać dowolną szafkę. 
  • Przypisany użytkownik
    Użytkownik może otworzyć tylko konkretną szafkę z danym numerem.


Zamki są zasilane bateriami i nie wymagają okablowania. Do działania systemu wymagany jest enkoder kart iLock, bramka oraz oprogramowanie w systemie online. 

 

Program umożliwia zdalny podgląd statusu zamków iLock w obiekcie oraz monitorowanie ilości dostępnych lub zajętych szafek. Administrator ma możliwość sprawdzenia w programie czasu otwarcia i zamknięcia szafki, jej statusu, poziomu baterii w zamku, rodzaju użytej karty. Możliwa jest także zdalna konfiguracja zamków, np. zmiana trybu działania czy zdalne otwarcie szafki. 

 

 

Specyfikacja techniczna zamka iLock:

Zasilanie: 1 bateria CR123A, 3V
Częstotliwość RFID: 13,56MHz
Żywotność baterii: 2 lata
Odległość odczytu: 20 mm 
Zakres temperatur: -10 ~ 60˚C
Waga netto: 86 g

 

Wymiary:

Powiazane produkty Produkty powiązane

Footer do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl