PROMOCJA >> ZAMEK SMARTLOCK + BRAMKA WI-FI TANIEJ NAWET O 300 ZŁ!

PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 730 961 100  LUB NAPISZ SKLEP@ABILINE.PL

Wersje językowe
MENU KURTYNOWE
Producenci
System jednego klucza Be-Tech

 

Wypróbuj System Jednego Klucza i poruszaj się po obiekcie z jedną kartą MiFare!

 

„System jednego klucza” oferowany przez firmę abiLine pozwala na dostęp do wszystkich drzwi, wind, parkingu oraz szafek basenowych  za pomocą jednej, odpowiednio zaprogramowanej karty. 

Każdy użytkownik otwiera za pomocą karty jedynie te pomieszczenia do których uzyskał nadane uprawnienia.  Dzięki temu goście hotelowi poruszają się jedynie po wydzielonych, przeznaczonych dla nich w obiekcie strefach. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo obiektu, jak również poprawia komfort gości, którzy nie otrzymują wielu kluczy i kart oraz nie są zmuszeni zapamiętywać kodów do różnych pomieszczeń, czy urządzeń.

Co zyskujesz? 

Wygodę - nie potrzebujesz już pęku kluczy w kieszeni, wystarczy że masz jedną kartę, brelok lub naklejkę na telefon z technologią MiFare

Bezpieczeństwo - każdy nośnik MiFare (karta, brelok, bransoleta, naklejka) ma przypisane uprawnienia. W przypadku zagubienia karty wystarczy ją skasować z programu i stworzyć nową. 

Każdy pracownik ma imienną kartę z przypisanymi uprawnieniami, które  w każdej chwili możesz zmienić

Goście hotelowi, którzy opłacili strefę SPA, parking otwierają dostęp w te miejsca swoją kartą pokojową, Goście, którzy nie mają opłaconej strefy SPA, otwierają jedynie swój pokój

 

Dzięki „systemowi jednego klucza”   zyskasz  możliwość ciągłej kontroli nad prawidłowym funkcjonowaniem hotelu, odnoszące się zarówno do obsługi gości jak i zarządzania personelem.

System pozwala kontrolować wejścia i wyjścia z danego pomieszczenia, jak również zapamiętuje, kto, kiedy i o której godzinie przebywał w danej strefie.

Elementami „systemu jednego klucza” są wszystkie urządzania w hotelu posiadające kontrole dostępu.

Zamki hotelowe na kartę MiFare     SPRAWDŹ W SKLEPIE>>

Kontrolery dostępu na kartę MiFare     SPRAWDŹ W SKLEPIE >>

Włączniki prądu na kartę MiFare      SPRAWDŹ W SKLEPIE >>

 

 

 

INTERESUJE CIĘ NASZE ROZWIĄZANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB!

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.be-tech.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl