BoXPYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 730 961 100  LUB NAPISZ SKLEP@ABILINE.PL

JęzykWersje językowe
BoXMENU KURTYNOWE
ProducentProducenci
Info index Oferta pod zamówienie

Kompleksowa obsługa inwestycji hotelewych

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów obiektów hotelowych dało nam możliwość stworzenia oferty szytej na miarę przyszłych i obecnych hotelarzy.

Jako importer i producent produktów i urządzeń możemy zaoferować wiele produktów pod specjalne zamówienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprowadzamy produkty tylko od sprawdzonych dostawców, wykonujemy wszystkie czynności związane z obsługą importu od wyboru producenta i produktu przez kontrolę jakości po obsługę celną i transport towaru pod wskazany adres.

Co możemy Ci zaoferować?

Nasza oferta dzieli się na dwie grupy:

STANDARD – czyli lista produktów będących stale w naszej ofercie, towary magazynowane przez naszą firmę.

FOR ORDER – lista produktów niemagazynowanych przez firmę abiLine, zamówienia realizowane pod inwestycje zgodnie z wytycznymi inwestora. Jako bezpośredni importer z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy towary od sprawdzonych dostawców w bardzo atrakcyjnych cenach.

Co zyskujesz?

Atrakcyjne ceny – dzięki temu, że towar sprowadzony będzie pod zamówienia i nie wymaga magazynowania przez naszą firmę, możemy zaoferować bardzo korzystne ceny w porównaniu do innych dostawców, często produktów od tych samych producentów.

Bazujemy jedynie na sprawdzonych i znanych nam producentach, którzy wykonują produkty dla wielu znanych marek na całym świecie.

Jak zacząć współpracę?

Budujesz lub remontujesz obiekt hotelowy? Napisz do nas, wyślij nam wizualizację a my odpowiemy co możemy dla Ciebie dostarczyć.

Nasz dział obsługi inwestycji na podstawie wizualizacji sporządzi ofertę najbardziej zbliżonych lub identycznych produktów.

Otrzymasz katalogi dostawców i jasną informację dotyczącą ceny produktów oraz innych kosztów np. Transportu.

Footer do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium